Get Adobe Flash player

Improvizacijų šou " Klouno Tuko cirkas"

 
Atgal  Set 1/12  Pirmyn

Tai kupna nuotykių, inprovizacijos ir geros nuotaikos programa, kuri nepaliks abejengų ne tik vakų, bet ir suaugusių !

Klounas Tukas mėgsta žongliruoti, groti gitara, dainuoti, balionus "paversti" gyvūnais, o labiausiai tai ŽAISTI, ŽAISTI, ŽAISTI...

Programoje išvysite žongliravimo, balionų lankstymo, linksmosios magijos ir dar daug kitų numerių. Visi norintys patys galės tapti pačiais tikriausiais cirko artistais, pabandyti žongliruoti ar balionus "paversti gyvūnais". Kaip prasidės ir baigsis programa priklauso tik nuo Jūsų.

 

Programą galime vesti namuose, kavinėje, vaikų darželyje ar kitoje tam tinkamoje vietoje.

 

Vinilo decorativo musica 60Žaidimai ir dainelės  balloon-dogBalionų lankstymas Juggling Pins-iconŽongliravimas Magic HatLinksmoji magija.

 

TINKA VAIKAMS IR SUAUGUSIEMS !

Skaityti daugiau...

Muilo burbulų šventė

 

Atgal  Set 1/11  Pirmyn

Organizuojate šventę lauke ar gamtoje? O gal norite nustebinti savo artimuosius ar draugus krikštynų, vestuvių ar šiaip kokia proga  ir ieškote kažko naujo, nematyto, neatsibodusio? –    pūskite didelius muilo burbulus !

Didžiuliai muilo burbulai užburia tiek mažus, tiek ir suaugusius. Ir dažniausiai vaikų šventėse tėvai nejučiomis pasisavina vėjų gaudykles iš vaikų ir skuba patirti tą malonumą - sukurti kažką gražaus ir neįtikinamo. Vaikai dėl to nenusimena ir su nemažesniu užsidegimu gaudo ir sprogdina ore skraidančius didelius muilo burbulus.

Norite pabandyti ir Jūs?

Tai visai nesunku ! Pažadame Jums, kad ši pramoga nepaliks abejingo nei vieno: ar tai būtų vaikas, ar suaugęs.

Programa skirta vaikams (nuo 5 metų) ir suaugusiems.

   

Skaityti daugiau...

Draugai ir partneriai

nesapnuok

 

puri500x500

 

logo

 

versliukai-on-red

Facebook

Notice: Undefined variable: fb_adaptive_container_boolean in /var/www/vhosts/laisvalaikiorenginiai.lt/httpdocs/modules/mod_simpl_fb/plugins/pages.php on line 143

Mus aplankė