Get Adobe Flash player

KALĖDŲ SENELIS

Kalėdos – tai pati nuostabiausia šventė metuose...  Kalėdos – tai metas, kai visa šeima susirenka prie vieno stalo.... Kalėdos – tai laikas, kai norisi daryti gerus darbus ir suteikti džiaugsmo kitiems !

Atgal  Set 1/4  Pirmyn

Atkeliavo Kalėdos ! Jau pakinkyti elniai, prikrautas pilnas maišas dovanų... Kalėdų senelis nekantrauja aplankyti  vaikus ir suaugusius.


Pakviesk į svečius  Kalėdų Senelį !

 

 

Savo maiše Jis slepia ne tik gausybę dovanų, bet ir daug  dainelių , žaidimų. Tačiau labiausiai jį džiugina linksmi eilėraštukai ir šiltos šypsenos, kuriom neatsispyręs mielai atriš savo maišą...

Kalėdų Senelis Jus aplankys: darželyje, mokykloje, įstaigoje, įmonėje, namuose, privačiame vakarėlį. Senelis ateina ir pas vaikučius ir pas suaugusius.

Galite pasirinkti vieną iš trijų programų.

 Turite idėjų, bet nežinote kaip jas įgyvendinti? Susisiekite ir pasistengsiu padėti.

Kalėdų Senelio pasveikinimas

Pasveikinimas

Kalėdų Senelis pasveikins mažus ir didelius su ateinančiomis šventėmis,  išklausys eilėraštukus, pažais Jūsų pasiūlytą žaidimą ir įteiks dovanėles. Taip pat nepamirš su norinčiais nusifotografuoti.

Programos trukmė (  dovanėlių dalinimas ir fotografavimasis)  -

10 -15 min.*

Programa gali vykti salėje, lauke ar kitoje Jūsų pasirinktoje vietoje.

Kalėdų Senelio mažoji programa

 

MazojiKalėdų Senelis kuris  pasveikins vaikus ar (ir) suaugusius su ateinančiomis šventėmis, esant pageidavimui pažiūrės vaikų paruoštą programą, išklausys eilėraštukus, pažais Jūsų pasiūlytus žaidimus, pats pasiūlys pažaisti keletą žaidimų, pritardamas sau gitara su visais padainuos ir įteiks dovanėles. Taip pat nepamirš su norinčiais nusifotografuoti.

Kalėdų Senelio programėlės trukmė ( su dovanėlių įteikimu ) -

15 - 30 min.*

Programa gali vykti salėje, lauke ar kitoje Jūsų pasirinktoje vietoje.

Kalėdų Senelio didžioji programa

Didzioji

 

Kalėdų Senelis   pasveikins vaikus ar (ir) suaugusius su ateinančiomis šventėmis, pats paruoš ir praves žaidimus, dainuos ir pakvies visus dainuoti daineles, išklausys eilėraštukus  ir įteiks jiems dovanėles. Taip pat nepamirš su visais norinčiais nusifotografuoti.

Programos trukmė ( Senelio programa, dovanėlių dalinimas ir fotografavimasis)  -

1 val. *

Programa gali vykti salėje, lauke ar kitoje Jūsų pasirinktoje vietoje.

Draugai ir partneriai

nesapnuok

 

puri500x500

 

logo

 

versliukai-on-red

Facebook

Notice: Undefined variable: fb_adaptive_container_boolean in /var/www/vhosts/laisvalaikiorenginiai.lt/httpdocs/modules/mod_simpl_fb/plugins/pages.php on line 143

Mus aplankė